top of page
Przedstawiciel firmy

Nawiązanie kontaktu i opisanie poszukiwanego mieszkania

Pierwszym krokiem na drodze do idealnego mieszkania jest nawiązanie kontaktu z nami. Możecie zadzwonić, napisać sms lub email. Wtedy odezwiemy się do Was i porozmawiamy o tym, jakiego mieszkania szukacie. Zapiszemy wszystkie parametry które takie mieszkanie powinno mieć, zaczynając od lokalizacji, poprzez typ bloku jaki preferujecie, standard wykonania aż po zakładany budżet na zakup. To pozwoli nam rozpocząć poszukiwania.

Image by Clayton

MIESZKANIE NA WŁASNE  

CELE MIESZKANIOWE

Jeśli poszukujecie mieszkania w którym w przyszłości zamieszkacie, to świetnie trafiliście ! Premium House Radom może nie tylko znaleźć odpowiednią nieruchomość, ale także przygotować ją dokładnie tak jak tego oczekujecie. Dlatego nasi klienci często okreslają współpracę z nami jako przygotowywanie mieszkań "szytych na wymiar". Poniżej krok po kroku pokażemy Wam jak wygląda taki proces !

Poszukiwania

Po tym jak zbierzemy wszystkie informacje i będziemy wiedzieć czego dokładnie potrzebujecie, zaczniemy całkowicie niezobowiązująco aktywnie szukać nieruchomości zgodnej z podanymi kryteriami. Na każdym kroku możecie też poinformować nas, że w między czasie znaleźliście coś, co spełnia wasze oczekiwania i nie jesteście dalej zainteresowani nabyciem nieruchomości. To nie problem ! Nie ponosicie żadnych kosztów wykonanej przez nas wcześniej pracy.

Pośrednik w handlu nieruchomościami pokazujący dom
Image by Point3D Commercial Imaging Ltd.

Znalezienie nieruchomości

oraz prezentacja oferty

Gdy tylko znajdziemy pasujące mieszkanie, poinformujemy Was o tym i porozmawiamy o tym jak możemy przygotować ją tak, by odpowiadała waszym wymaganiom. Przedstawimy kilka wriantów, a wy wybierzecie jeden z nich, zaproponujecie modyfikacje lub poinformujecie że jednak szukacie czegoś innego.

Określenie stylu i końcowego wyglądu mieszkania

Gdy już zdecydujecie, że mieszkanie które znaleźliśmy jest tym czego szukaliście, przejdziemy wtedy do fazy projektowania. Krok po kroku rozplanujemy jego układ, styl oraz materiały z których ma zostać wykonane. Gdy już wszystko będzie zaplanowane podpiszemy umowę przedwstepną i weźmiemy się pracy.

Konsultant w pracy
Image by charlesdeluvio

Przygotowanie nieruchomości i konsultacje

Gdy tylko znajdziemy pasujące mieszkanie, poinformujemy Was o tym i przedyskutujemy to, jak możemy przygotować ją tak, by odpowiadała waszym wymaganiom. Przedstawimy kilka wriantów, a wy wybierzecie jeden z nich, zaproponujecie modyfikacje lub poinformujecie że jednak szukacie czegoś innego. Na każdym etapie będziecie mieli możliwość sprawdzenia postępu prac i zobaczenia efektów.

Odbiór mieszkania

Gdy prace w mieszkaniu zostaną zakończone a wy zaakceptujecie jego końcowy wygląd, podpiszemy umowę notarialną i przekażemy wam wasze wymarzone mieszkanie !

Kupno domu
bottom of page