top of page
Nowoczesna kuchnia

MIESZKANIE INWESTYCYJNE

Zakup nieruchomości na wynajem to dla wielu inwestorów wyzwanie. Bardzo łatwo jest wybrać jedno z dostępnych na rynku mieszkań, lecz często są to nieruchomości nieprzystosowane do celu w jakim będą używane. Dla wielu inwestorów zaskoczeniem jest, że mieszkania przygotowywane pod kątem wynajmu są remontowany w nieco inny sposób niż te na własne cele mieszkaniowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o użyte materiały, rozkład funkcjonalny nieruchomości a także jego lokalizację. Firma Premium House Radom jest w stanie przygotować mieszkanie idealnie przygotowane pod wynajem, spełniające kryteria ustalone na początku tego procesu.

spotkanie biznesowe

Nawiązanie kontaktu oraz zdefiniowanie produktu końcowego

Przy przygotowaniu mieszkania inwestycyjnego, zwracamy dużą uwagę na założenia inwestora. Zaczynając od prostego określenia jaka stopa zwrotu jest dla niego interesująca, poprzez to, czy mieszkanie będzie wynajmowane na krótki bądź długi termin. To wszystki ma ogromne znaczenie już na samym początku. Razem, całkowicie niezobowiązująco przeanalizujemy wszystkie te parametry i przygotujemy plan biznesowy zakupu nieruchomości inwestycyjnej.  

Poszukiwania

Po zdefiniowaniu poszukiwanego mieszkania, nasza firma zacznie poszukiwania odpowiedniej nieruchomości. Na każdym etapie tego procesu jesteśmy w kontakcie z inwestorem. Informujemy o każdej potencjalnej nieruchomości spełniającej założone kryteria.

Spotkanie z projektantem wnętrz
Białe mury

Znalezienie nieruchomości

oraz prezentacja oferty

Gdy tylko znajdziemy pasujące mieszkanie, inwestora dostaje informację o nieruchomości całkowicie wpisującej się w początkowe założenia. Następnie przedstawiamy ofertę przygotowania nieruchomości specjalnie pod najem i definiujemy różne warianty cenowe dla danego mieszkania.

Określenie stylu i końcowego wyglądu mieszkania

Gdy tylko inwestor zdecyduje o zakupie danej nieruchomości, definiujemy jej końcowy wygląd i styl. Rozmawiamy pracach które zostaną przeprowadzone, jakich materiałów użyjemy oraz jak dokładnie przygotujemy dane mieszkanie dla przyszłych najemców.

Wskazujący ołówek
Image by immo RENOVATION

Przygotowanie nieruchomości i konsultacje

Gdy tylko cały projekt prac w mieszkaniu zostanie zakończony. Nasza ekipa remontowa zabierze się za przygotowanie tej nieruchomości. Inwestorzy oczywiście mają możliwośc zobaczyć mieszkanie na każdym etapie prac. Takie wizyty są wręcz wskazane, gdyż naszym celem jest jak najlepsze spełnienie wymagań nabywcy.

Odbiór mieszkania

Gdy prace w mieszkaniu zostaną zakończone a inwestor akceptuje jego końcowy wygląd, podpisujemy umowę notarialną i przekazujemy nieruchomość w nowemu właścicielowi.

Pośrednik w handlu nieruchomościami pokazujący dom
Naprawianie drzwi

Wsparcie po zakupie

Nasza praca nie kończy się jednak po sprzedaży. W każdym momencie służymy inwestorom naszą wiedzą na temat nieruchomości i ich wynajmu. Staramy się na każdym kroku wspomagać ich inwestycję w ten sposób, aby bez problemu generowała zakładane zyski

bottom of page